MENÜ
Envoy GY
GELECEKTEN
İLHAM ALAN
YAŞAM TASARIMI

BEYKOZ’U YAŞAMAK…
Geleceğin Tasarımıyla, Bir Nefes Beykoz…

Asya ve Avrupa kıtalarının buluştuğu, dünyanın önemli metropollerinden İstanbul'un en büyüleyici köşelerinden biri olan Boğaziçi ve ona bağlı Beykoz, ormanlık alanları, av köşkleri, bahçeleri ve mesire yerleri ile adeta bir masal diyarını andırır.

3000 yıllık tarihiyle Beykoz, Göksu ve Küçüksu dereleri, yemyeşil ormanları, bereketli toprakları ve Karadeniz'den Boğaz'a doğru uzanan tepeleriyle İstanbullular için özel bir yere sahiptir.

Boğaz'ın Karadeniz ile birleştiği kuzey ucunda yer alan Anadolu Feneri, incecik kumlardan denize açılan Riva, cam sanatının inceliklerini keşfedeceğiniz Beykoz Cam ve Kristal Müzesi, Otağtepe Fatih Korusu ve neredeyse iki adım mesafede bulunan Polonezköy, Beykoz'un güzelliklerinden sadece birkaçıdır.

ENVOY BEYKOZ
Geleceğinize Yapacağınız En Değerli Yatırım.

Anadolu yakasının cazibe merkezi Beykoz’un huzur veren doğasında adeta kendinizi yeniden keşfedeceğiniz bir adres olan Envoy Beykoz projesi; Vadi, Orman, Boğaz ve Koru isimli özel dört ayrı etaptan oluşuyor.

Envoy Beykoz, hep düşlediğiniz o yaşama adım atmak için yapacağınız en değerli yatırım olacak.

PROJELERİMİZ
DEVAM EDEN PROJELER

Envoy Beykoz Vadi

Beykoz İncirköy mevkiinde geliştirilmekte olan Envoy Beykoz Vadi, sizi 65.000 m²’lik alanda, ilk etapta 80’i teslim edilecek 300 üniteden oluşan, güvenli yatay mimariye sahip, müstakil girişli konutlarda, hayata yeni bir çerçeveden bakmanızı sağlayan ayrıcalıklı bir dünya ile buluşturacak.

DETAYLI BİLGİ

Envoy Beykoz Orman Park

Envoy GY önderliği ve proje geliştirmesiyle 40 dönümlük bir orman arazisi üzerinde hayata geçecek Envoy Orman Park, bölgenin tüm sosyal olanak ihtiyaçlarını karşılamak ve size ayrıcalıklarla dolu bir yaşamınız olduğunu hissettirmek üzere tasarlandı.

DETAYLI BİLGİ
GELECEK PROJELER
ÇOK YAKINDA
ÇOK YAKINDA
ÇOK YAKINDA